
Handtag Beslag Design Bella 160Borstad Mässing
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 159 kr
115 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Borstad Mässing

Bella 160
Borstad Mässing
115 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Bella från Beslag Design är ett rakt, stilrent handtag med trumpetformade fötter.
Det moderna utförandet passar utmärkt till kök eller som handtag på gardeorb eller byrå.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 343286-11 |
| Färg | Borstad Mässing |
| CC-mått | 160 mm |
| Längd | 171 mm |
| Material | Zamak |
| Djup | 30 mm |
| Höjd | 9,5 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| Typ | Handtag |
| EAN-nr | 7316180012812 |

