
Handtag Beslag Design Fringe 160
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.151 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Fringe 160 från Beslag Design är ett snyggt och greppvänligt handtag i borstade nyanser.
Handtaget passar som kökshandtag eller möbelhandtag.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Borstad Mässing, Mattsvart, Rostfri Look |
| Längd | 170 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 26 mm |
| Höjd | 30,5 mm |
| CC-mått | 160 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |

