
Handtag Beslag Design HelixBrons, L: 137 mm
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
Rek. pris 299 kr
199 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Brons
CC-mått:
128 mm

Helix
Brons, L: 137 mm
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Helix är ett bågformat handtag från Beslag Design. Handtaget har ett industriellt utseende med sin lättrade yta.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Helix är ett bågformat handtag från Beslag Design. Handtaget har ett industriellt utseende med sin lättrade yta.
Handtaget kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Dokument
Recensioner
Petra TVerifierad köpare
för 5 månader sedanExakt som förväntat , topp
Ulf PVerifierad köpare
för 1 år sedanRobust och bra handtag som gör sitt jobb. Var smidig att montera och är skön att öppna med.
Jessica LVerifierad köpare
för 2 år sedanMariaVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygga, känns rejäla. Fint med den räfflade ytan, bekväma att ta i.
Michael HVerifierad köpare
för 4 år sedanProdukten stämde bra med beskrivningen. Gick bra att montera och ger bra känsla av kvalitet.
+ Kvalitet
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 309004-11 |
| Färg | Brons |
| CC-mått | 128 mm |
| Längd | 137 mm |
| Material | Aluminium |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 12 mm |
| Serie | HELIX |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Produkttyp | Handtag |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180026307 |

