
Handtag Beslag Design Hide 40 Toniton
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.64 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Hide 40 Toniton
64 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Handtag Hide, Toniton Svart - Subtilt synlig och lackerad i Toniton’s utvalda kulörer. Ge dina befintliga fronter en vacker färgaccent med Handtag Hide eller kombinera med Toniton’s färgmatchade blandare, väggfärger, kakel, kök, badrumsmöbler och accessoarer.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Handtag Hide, Toniton Svart - Subtilt synlig och lackerad i Toniton’s utvalda kulörer. Ge dina befintliga fronter en vacker färgaccent med Handtag Hide eller kombinera med Toniton’s färgmatchade blandare, väggfärger, kakel, kök, badrumsmöbler och accessoarer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Blå, Grön, Gul, Svart |
| CC-mått | 25 mm |
| Längd | 40 mm |
| Material | Pulverlackad metall |
| Djup | 42 mm |
| Höjd | 1,5 mm |
| Serie | Toniton |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| Typ | Handtag |
