
Handtag Beslag Design Loop Strap SvartKrom
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
289 kr
231 krSpara 20 %Kampanj42 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Krom

Loop Strap Svart
Krom
231 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Loop Strap från Beslag Design är en läderögla som fungerar lika väl som krok/ögla på väggen, såväl som låd- och luckhandtag. Loop Strap är tillverkad av naturgarvat läder från svenska Tärnsjö Garveri. Det är lädermaterial av hög kvalitet som ger handtagen lång livslängd och som åldras och patineras vackert.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Loop Strap från Beslag Design är en läderögla som fungerar lika väl som krok/ögla på väggen, såväl som låd- och luckhandtag. Loop Strap är tillverkad av naturgarvat läder från svenska Tärnsjö Garveri. Det är lädermaterial av hög kvalitet som ger handtagen lång livslängd och som åldras och patineras vackert.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 333303-11 |
| Färg | Svart |
| Längd | 160 mm |
| Material | Metall/läder |
| Bredd | 30 mm |
| Typ | Handtag |
| Utförande | Krom |
| Djup | 45 mm |
| Serie | Loop |
| EAN-nr | 7316180001168 |

