
Handtag Beslag Design Luck 160
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
fr.141 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Luck 160
141 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Luck 160 är ett nätt handtag från Beslag Design. Det har rundad design med öppen mittdel vilket ger ett tydligt grepp och ökad komfort.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Luck 160 är ett nätt handtag från Beslag Design. Det har rundad design med öppen mittdel vilket ger ett tydligt grepp och ökad komfort.
Handtaget passar lika bra i moderna kök som på garderober, kommoder och byråer.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Rostfri Look, Svart |
| CC-mått | 160 mm |
| Längd | 178 mm |
| Material | Zamak |
| Höjd | 8 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
| Typ | Handtag |
| Djup | 40 mm |
| Låsbar | Nej |
