Knopp Theofils VastoRostfri
Rek. pris 89 kr
69 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rostfri

Vasto
Rostfri
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Knopp Theofils är en rund formad möbelknopp med ett platt huvud. Med en stilren och enklel design passar knoppen perfekt överallt i hemmet.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Knopp Theofils är en rund formad möbelknopp med ett platt huvud. Med en stilren och enklel design passar knoppen perfekt överallt i hemmet.
Knoppen Theofils kommer med två skruvar som fungerar för samtliga luckor som är 16-19 mm djupa.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 20282500SP |
| Färg | Rostfri |
| Diameter | 35 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 21 mm |
| Typ | Knopp |
| Serie | Vasto |
| Tjocklek Lucka | 16-19 mm |
| EAN-nr | 7332466048160 |
