Ytterdörrhandtag Habo Oxford Tenn
Rek. pris 662 kr
361 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Oxford Tenn
361 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
HaboBeskrivning
Passar till dörrtjocklek 38-70mm.
Dörrhandtag med returfjäder för ytterdörr. Utsprång 60 mm. Modellen finns även som innerdörrhandtag.
Vid köp av 1st ingår ett par med handtag för att beslå en dörr.
Vid köp av 1st ingår ett par med handtag för att beslå en dörr.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 17104 |
| Färg | Tenn |
| Längd | 125 mm |
| Material | Mässing |
| Passande Dörrtjocklek | 38-70 mm |
| Typ | Ytterdörrhandtag |
| Ytbehandling | Tenn |
| Serie | Oxford |
| Detaljer | 1st innehåller 1 par |
| Djup | 60 mm |
| EAN-nr | 7317900171048 |


