Knopp Twentytwo Lysekil
fr.149 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lysekil
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Den speciella formen ihop med den vinklade slipningen ger Lysekil-serien ett mycket vackert och kreativt utseende.
Varumärke
TwentytwoBeskrivning
Den speciella formen ihop med den vinklade slipningen ger Lysekil-serien ett mycket vackert och kreativt utseende.
Lysekil är framtagen av Notchi Architects som är en mångfacetterad ariktektstudio som integrerar arkitektur och konst i olika skalor och sammanhang, både i offentliga och privata miljöer. Knoppen säljs i två pack. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Twentytwo |
| Färg | Aluminium look, Matt Mässing, Matt Svart |
| Diameter | 30 mm |
| Material | Metall |
| Höjd | 33 mm |
| Serie | Lysekil |
| Typ | Knopp |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |
