Knopp Twentytwo Särö
fr.199 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Särö
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
TwentytwoBeskrivning
En rundknopp med konkav topp, vilket skapar ett kreativt och spännande uttryck. Ø 70 mm.
Knopp Särö är framtagen av Notchi Architects som är en mångfacetterad ariktektstudio som integrerar arkitektur och konst i olika skalor och sammanhang, både i offentliga och privata miljöer. Knoppen säljs i två pack. Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Twentytwo |
| Färg | Aluminium look, Matt Mässing |
| Diameter | 70 mm |
| Material | Metall |
| Serie | Särö |
| Typ | Knopp |
| Djup | 30 mm |
| Passande Dörrtjocklek | 16-19 mm |

