Knopp Millers Arvid Vit Ø40 mm
Lägsta totalpris 184:-
46 kr/frpSe priset!
30 dagars prisgaranti

Knopp Millers Arvid Vit Ø40 mm
4 frp / 184 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Knopp i plast med fot.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- Ytterdiameter: 40 mm
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- Ytterdiameter: 40 mm
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Art.Nr. | 400093134 |
| Färg | Vit |
| Diameter | 40 mm |
| Material | Plast |
| Bredd | 40 mm |
| Montering | Skruv |
| Serie | Grund |
| Typ | Knopp |
| Detaljer | 1 frp innehåller 2 st |
| Djup | 25 mm |
| EAN-nr | 7311662266974 |

