Knopp Millers Bjarne Ø23 mm
fr.103 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Knopp Millers Bjarne Ø23 mm
103 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Knopp i metall.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- Ytterdiameter: 23 mm
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- Ytterdiameter: 23 mm
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Matt Krom, Matt Nickel, Svart |
| Diameter | 23 mm |
| Material | Zink |
| Bredd | 23 mm |
| Montering | Skruv |
| Serie | Kust |
| Typ | Knopp |
| Djup | 27 mm |
| Antal | 1 st/frp |

