Knopp Millers Vegard 31X31 mm
fr.100 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Knopp Millers Vegard 31X31 mm
100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Knopp Millers Vegard 31X31 mm är en elegant knopp.
Övrigt
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
- ETIM-klasskod: EC010496
- Skruv ingår: Ja
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Färg | Brunoxid, Svart, Tennoxid |
| Material | Zink |
| Höjd | 31 mm |
| Bredd | 31 mm |
| Montering | Skruv |
| Serie | Epok |
| Typ | Knopp |
| Djup | 31 mm |
| Antal | 1 st/frp |

