Skjutdörr Lundbergs NordicBredd: 610 mm, Greige
Rek. pris 2 909 kr
1 889 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
610 mm
Färg:
Greige

Nordic
Bredd: 610 mm, Greige
1 889 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Skjutdörr Nordic från Lundbergs med fasta mått. Rekommenderad minsta dörröverlapp är 25 mm, optimalt är 75 mm. Maximal öppningshöjd är 2355 mm. Den melaminbelagda spånskivefyllningen är FSC®-märkt, ramen är gjord av folierad stålprofil. Komplettera din skjutdörr med tak- och golvskena som finns som tillval.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Skjutdörr Nordic från Lundbergs med fasta mått. Rekommenderad minsta dörröverlapp är 25 mm, optimalt är 75 mm. Maximal öppningshöjd är 2355 mm. Den melaminbelagda spånskivefyllningen är FSC®-märkt, ramen är gjord av folierad stålprofil. Komplettera din skjutdörr med tak- och golvskena som finns som tillval.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 71059 |
| Bredd | 610 mm |
| Färg | Greige |
| Profil | Greige |
| Fyllning 1 | Greige melaminbelagd spånskiva |
| Material | Stål/MDF |
| Max Höjd | 2355 mm |
| Höjd | 2301 mm |
| Antal Dörrar | 1 st |
| Max höjd | 2355 mm |
| Serie | Nordic |
| Typ | Standardmått |
| EAN-nr | 7392118710593 |






