Hylla WENKO Hercules Teleskop Justerbar Hylla 73-120 cmMatt Svart
479 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart

Hercules Teleskop Justerbar Hylla 73-120 cm
Matt Svart
479 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Denna praktiska justerbara hylla är designad för att passa perfekt in i Wenko Herkules teleskopsystem. Med sin enkla design i grått och vitt passar den in i de flesta inredningar och tillför ett stilrent uttryck till ditt rum.
Varumärke
WENKOBeskrivning
Denna praktiska justerbara hylla är designad för att passa perfekt in i Wenko Herkules teleskopsystem. Med sin enkla design i grått och vitt passar den in i de flesta inredningar och tillför ett stilrent uttryck till ditt rum.
Herkules-systemet erbjuder många olika element för förvaring av skor, väskor, kläder och andra garderobsartiklar. Du har friheten att sätta ihop din klädställning så att den exakt uppfyller dina behov och anpassas till det rum där den ska placeras.
Hylla kan placeras i hallen, tvättstugan eller sovrummet, vilket gör den idealisk även i små lägenheter med begränsat utrymme. Med detta smarta förvaringssystem får du optimal användning av utrymmet.
Produktinformation inkluderar måtten 73-120 x 42,5 x 4 cm (L x B x D), en elegant vit/grå färg och materialet i hållbart stål.
Hylla kan placeras i hallen, tvättstugan eller sovrummet, vilket gör den idealisk även i små lägenheter med begränsat utrymme. Med detta smarta förvaringssystem får du optimal användning av utrymmet.
Produktinformation inkluderar måtten 73-120 x 42,5 x 4 cm (L x B x D), en elegant vit/grå färg och materialet i hållbart stål.
Egenskaper
| Varumärke | WENKO |
| Art.Nr. | 50638100 |
| Färg | Matt Svart |
| Höjd | 4 mm |
| Djup | 42,5 mm |
| Material | Metall |
| Typ | Hylla |
| Bredd | 120 mm |
| Kollektion | Teleskop |
| Serie | Hercules |
| EAN-nr | 4008838352144 |



