Hyllplan Byggelit 4 Sidigt Kantlistade 3-packDjup: 500 mm
987 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Djup:
500 mm
4 Sidigt Kantlistade 3-pack
Djup: 500 mm
987 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 149 kr

Hyllplan som passar till Elitgarderob från Byggelit. Lämpar sig perfekt för extra förvaring i exempelvis garaget eller kontoret. Hyllplanen är klädda i vit melamin, viket ger en slitstark och fin yta. 4-sidigt kantlistade med ABS-list.
Varumärke
ByggelitBeskrivning
Hyllplan som passar till Elitgarderob från Byggelit. Lämpar sig perfekt för extra förvaring i exempelvis garaget eller kontoret. Hyllplanen är klädda i vit melamin, viket ger en slitstark och fin yta. 4-sidigt kantlistade med ABS-list.
Egenskaper
| Varumärke | Byggelit |
| Art.Nr. | B10180A10775 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 18 mm |
| Bredd | 2480 mm |
| Djup | 500 mm |
| Serie | Elitgarderob |
| Typ | Hyllplan |
| Material | Melamin |
| EAN-nr | 7392951107758 |