Kroklist Habo Saturn 3-krokStål
Rek. pris 464 kr
248 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Rostfri

Saturn 3-krok
Stål
248 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Kroklist Habo Saturn 3-krok består av stål. Utsprång 67 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 18246 |
| Färg | Rostfri |
| Höjd | 155 mm |
| Djup | 67 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Material | Stål |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Kroklist |
| EAN-nr | 7317900182464 |

