Galgkonsol Lundbergs Wide Styra
Rek. pris 229 kr
fr.179 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Wide Styra
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Galgkonsol Lundbergs Wide Styra är en lutande konsol med 11 knoppar som fungerar som stopp för klädgalgar. Den passar perfekt för den som har en liten yta men mycket kläder.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Galgkonsol Lundbergs Wide Styra är en lutande konsol med 11 knoppar som fungerar som stopp för klädgalgar. Den passar perfekt för den som har en liten yta men mycket kläder.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Färg | Silver, Vit |
| Höjd | 15 mm |
| Typ | Galgkonsol |
| Material | Stål |
| Passar till | Hyllsystem |
| Serie | Wide |
| Djup | 308 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Bredd | 202 mm |
