Klädstångshållare Lundbergs WideVit
59 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Wide
Vit
59 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Klädstångshållare Lundbergs Wide är en hållare för klädstång som monteras på konsolerna från 320 mm och uppåt där ett spår på undersidan finns. Skruv medföljer.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Klädstångshållare Lundbergs Wide är en hållare för klädstång som monteras på konsolerna från 320 mm och uppåt där ett spår på undersidan finns. Skruv medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 72212 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 62 mm |
| Djup | 35 mm |
| Passar till | Hyllsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | Klädstångshållare |
| Bredd | 35 mm |
| EAN-nr | 7392118722121 |

