Gavelskiva Elfa Melaminskiva 675x2608 mmSvart Ek Melamin (40062)
Rek. pris 1 634 kr
1 523 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart Ek

Melaminskiva 675x2608 mm
Svart Ek Melamin (40062)
1 523 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 699 kr

Det finns melaminsidor som matchar fyllningen i dina skjutdörrar. Du kan kapa sidorna till önskad höjd eller bredd och de fästs enkelt i väggen med Monteringsvinklar eller Väggprofil. Kantband längs ena sidan, som är mjukt rundad.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Det finns melaminsidor som matchar fyllningen i dina skjutdörrar. Du kan kapa sidorna till önskad höjd eller bredd och de fästs enkelt i väggen med Monteringsvinklar eller Väggprofil. Kantband längs ena sidan, som är mjukt rundad.
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 7906270662 |
| Färg | Svart Ek |
| Höjd | 2608 mm |
| Typ | Gavelsida |
| Material | Melamin |
| Tillverkarens Art.Nr. | 7906270662 |
| Bredd | 675 mm |
| Djup | 19 mm |
| Tjocklek | 19 mm |
| Serie | elfa® |
| EAN-nr | 7315490000069 |
