Skoback Lundbergs Wide 427x527 mmSilver
Rek. pris 405 kr
389 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Silver

Wide 427x527 mm
Silver
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skoback Lundbergs Wide 427x527 mm är en skoback för montering i utdragsram eller stativgavel och passar till idrotts- och promenadskor.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Skoback Lundbergs Wide 427x527 mm är en skoback för montering i utdragsram eller stativgavel och passar till idrotts- och promenadskor.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 73219 |
| Färg | Silver |
| Djup | 527 mm |
| Höjd | 150 mm |
| Bredd | 427 mm |
| Passar till | Backsystem |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| EAN-nr | 7392118732199 |
