Skohylla Lundbergs WideSilver
Rek. pris 285 kr
269 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Silver

Wide
Silver
269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Skohylla Lundbergs Wide är en skohylla med enkelfäste för seriemontering på skenpar eller väggfästen med centrumavstånd 600 mm.
Varumärke
LundbergsBeskrivning
Skohylla Lundbergs Wide är en skohylla med enkelfäste för seriemontering på skenpar eller väggfästen med centrumavstånd 600 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Lundbergs |
| Art.Nr. | 73220 |
| Färg | Silver |
| Djup | 592 mm |
| Höjd | 64 mm |
| Bredd | 342 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Wide |
| EAN-nr | 7392118732205 |

