Utdragbar Skohylla Elfa Mesh 60Vit
Rek. pris 747 kr
510 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Mesh 60
Vit
510 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Uppgradera din skoförvaring med vår utdragbar skohylla, designad för att ge en tydlig översikt och lätt åtkomst till din skosamling. Den är lika lämplig för skor med platta sulor och skor med klackar, vilket gör att den kan rymma olika typer av skor. Montera enkelt mellan två konsol klick-in D: 40. Finns i två bredder. Passar för alla typer av skor, inklusive platta skor och klackskor.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Uppgradera din skoförvaring med vår utdragbar skohylla, designad för att ge en tydlig översikt och lätt åtkomst till din skosamling. Den är lika lämplig för skor med platta sulor och skor med klackar, vilket gör att den kan rymma olika typer av skor. Montera enkelt mellan två konsol klick-in D: 40. Finns i två bredder. Passar för alla typer av skor, inklusive platta skor och klackskor.
Egenskaper
- Monteras enkelt mellan två konsol klick-in D:40.
- Vacker konstruktion i epoxybundet stål.
- Monteras enkelt mellan två konsol klick-in D:40.
- Vacker konstruktion i epoxybundet stål.
Dokument
Recensioner
Erica SVerifierad köpare
för 2 år sedanBra och smidig
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 45932060 |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 486190 |
| Djup | 430 mm |
| Höjd | 96 mm |
| Bredd | 605 mm |
| Djup Modulmått | 40 cm |
| Fungerar till | Klick-in Konsoler |
| Modell | Klick-In System |
| Användningsområde | Klädförvaring |
| EAN-nr | 7315494861901 |

