Utdragbart Skoställ Elfa 60Vit
Rek. pris 622 kr
431 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

60
Vit
431 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Förenkla din skoförvaring med vårt utdragbart skoställ. Lämpligt för skor med klackar, designat för att ge en tydlig översikt och lätt åtkomst till din skosamling. Enkel att installera mellan två konsol klick-in D: 40. Passar för skor med klack.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Förenkla din skoförvaring med vårt utdragbart skoställ. Lämpligt för skor med klackar, designat för att ge en tydlig översikt och lätt åtkomst till din skosamling. Enkel att installera mellan två konsol klick-in D: 40. Passar för skor med klack.
Egenskaper
- Monteras enkelt mellan två konsol klick-in D:40.
- Vacker konstruktion i epoxybundet stål.
- Monteras enkelt mellan två konsol klick-in D:40.
- Vacker konstruktion i epoxybundet stål.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 45163942 |
| Färg | Vit |
| Fungerar till | Klick-in Konsoler |
| Tillverkarens Art.Nr. | 266610 |
| Användningsområde | Klädförvaring |
| Djup | 430 mm |
| Höjd | 96 mm |
| Bredd | 605 mm |
| Djup Modulmått | 40 cm |
| Material | Stål |
| Modell | Klick-In System |
| Serie | Classic |
| Produkttyp | Skoställ |
| EAN-nr | 7315492666102 |



