Utdragbart Skoställ Elfa 60Platinum
Rek. pris 626 kr
464 kr
433 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Platinum

60
Platinum
433 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Förenkla din skoförvaring med vårt utdragbart skoställ. Lämpligt för skor med klackar, designat för att ge en tydlig översikt och lätt åtkomst till din skosamling. Enkel att installera mellan två konsol klick-in D: 40. Passar för skor med klack.
Varumärke
ElfaBeskrivning
Förenkla din skoförvaring med vårt utdragbart skoställ. Lämpligt för skor med klackar, designat för att ge en tydlig översikt och lätt åtkomst till din skosamling. Enkel att installera mellan två konsol klick-in D: 40. Passar för skor med klack.
Egenskaper
- Monteras enkelt mellan två konsol klick-in D:40.
- Vacker konstruktion i epoxybundet stål.
- Monteras enkelt mellan två konsol klick-in D:40.
- Vacker konstruktion i epoxybundet stål.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Elfa |
| Art.Nr. | 45163943 |
| Färg | Platinum |
| Passar till | Klick-in Konsoler |
| Tillverkarens Art.Nr. | 266680 |
| Användningsområde | Garage och Förråd |
| Djup | 430 mm |
| Höjd | 96 mm |
| Bredd | 605 mm |
| Djup Modulmått | 40 cm |
| Material | Stål |
| Modell | Klick-In System |
| Serie | Classic |
| Typ | Skoställ |
| EAN-nr | 7315492666805 |



