






Gamingmatta FlorpadLine 100x100Svart
499 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart
Beskrivning
Florpad Octagon Gamingmatta - skyddar golvet & ger stadig grund för långa spelsesioner - den ultimata gamingmattan.
Specifikationer
- Skyddar golvet
- Din spelstol glider smidigt
- Halkskyddad
- Ljuddämpande
- Tvättbar
Stanna i spelzonen med Florpad™ Octagon gamingmatta! Den ger spelare känslan av att de har kontroll, och tjänar som en stadig grund för långa spelsessioner. Åttahörn-formade Florpad™ är den ultimata gamingmattan att placera under din gamingstol. Florpads golvmatta är speciellt utformad med spelare i åtanke, vi är trots allt spelare själva!
Den är tillverkad av samma material som används i stridsdykares våtdräkt! Vi pratar om en avancerad matris-vävd duk som är vattenavstötande, och kapabel att motstå tung belastning från stolen för att skydda ditt golv. För att uttrycka det enkelt, är Florpad™ gjord för att stå emot tidens tand.
Den är 100x100 cm, 3 mm tjock och väger 1.5 kg. Kan tvättas i tvättmaskin i 30 grader C.
- Skyddar golvet
- Din spelstol glider smidigt
- Halkskyddad
- Ljuddämpande
- Tvättbar
Stanna i spelzonen med Florpad™ Octagon gamingmatta! Den ger spelare känslan av att de har kontroll, och tjänar som en stadig grund för långa spelsessioner. Åttahörn-formade Florpad™ är den ultimata gamingmattan att placera under din gamingstol. Florpads golvmatta är speciellt utformad med spelare i åtanke, vi är trots allt spelare själva!
Den är tillverkad av samma material som används i stridsdykares våtdräkt! Vi pratar om en avancerad matris-vävd duk som är vattenavstötande, och kapabel att motstå tung belastning från stolen för att skydda ditt golv. För att uttrycka det enkelt, är Florpad™ gjord för att stå emot tidens tand.
Den är 100x100 cm, 3 mm tjock och väger 1.5 kg. Kan tvättas i tvättmaskin i 30 grader C.
Egenskaper
| Varumärke | Florpad |
|---|---|
| Art.Nr. | 809051 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 1000 mm |
| Bredd | 1000 cm |
| Längd | 1000 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Vikt | 1,7 kg |
| Produkttyp | Gamingmatta |
| Material | Neopren |
| EAN-nr | 7340158202028 |





