Väggfäste FLEXSON SONOS ARC
fr.779 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggfäste från FLEXSON. Med Flexson väggfäste för Sonos Arc kan du snabbt och enkelt montera Sonos Arc på vilken vägg som helst. Den unika designen placerar Sonos Arc 30 mm framför TV: n, så att du fullt ut kan uppleva kraften i Dolby Atmos och fördjupa dig i musik. filmer och mer.
Varumärke
FLEXSONBeskrivning
Väggfäste från FLEXSON. Med Flexson väggfäste för Sonos Arc kan du snabbt och enkelt montera Sonos Arc på vilken vägg som helst. Den unika designen placerar Sonos Arc 30 mm framför TV: n, så att du fullt ut kan uppleva kraften i Dolby Atmos och fördjupa dig i musik. filmer och mer.
Liksom alla Flexson-produkter är Flexson väggfäste för Sonos Arc precisionsutvecklat i Storbritannien, lätt att installera och levereras med alla nödvändiga installationsmaterial.
Egenskaper
| Varumärke | FLEXSON |
| Passar till | Sonos Arc |
| Typ | Väggfäste |
| Höjd | 45 mm |
| Längd | 45 mm |
| Vikt | 0,62 kg |
| Bredd | 350 mm |
| Färg | Vit |
