Mobilhylla Herrljunga Ledstångsfabrik 6 FackOljad Björk
2 024 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Oljad Björk

6 Fack
Oljad Björk
2 024 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Mobilhylla Herrljunga Ledstångsfabrik 6 Fack är en vägghängd hylla med kabelgenomföring och plats för upp till 6 mobiltelefoner. Hyllan med tidlös design ger dig möjlighet att lägga undan mobiltelefonen när du vill koncentrera dig på annat. Med kabelgenomföringen kan du ladda mobiltelefonen samtidigt som den ligger på hyllan (laddningskabel medföljer ej).
Varumärke
Herrljunga LedstångsfabrikBeskrivning
Mobilhylla Herrljunga Ledstångsfabrik 6 Fack är en vägghängd hylla med kabelgenomföring och plats för upp till 6 mobiltelefoner. Hyllan med tidlös design ger dig möjlighet att lägga undan mobiltelefonen när du vill koncentrera dig på annat. Med kabelgenomföringen kan du ladda mobiltelefonen samtidigt som den ligger på hyllan (laddningskabel medföljer ej).
Levereras med upphängningsbeslag, skruv och grenuttag. Hyllans mått: L760xD150xH195 mm. Max. storlek på mobiltelefon: B105xH150 mm. Bilderna visar mobilhylla med 6 fack i klarlackat utförande.
Egenskaper
| Varumärke | Herrljunga Ledstångsfabrik |
| Art.Nr. | 10MH632 |
| Färg | Oljad Björk |
| Material | Björk |
| Djup | 15 cm |
| Höjd | 19,5 cm |
| Bredd | 76 cm |
| Typ | Mobilhylla |
| EAN-nr | 7350122357999 |





