Ram Samsung VG-SCFA75WTB till The Frame 75 tum
990 kr
617 krSpara 38 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

VG-SCFA75WTB till The Frame 75 tum
617 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Alternativa ramar för 75-tums, modellåret 2021 / 2022 / 2023 The Frame TV. Enkel magnetisk montering. Kompatibel modell: QE75LS03A, QE75LS03B och QE75LS03BG.
Varumärke
SamsungBeskrivning
Alternativa ramar för 75-tums, modellåret 2021 / 2022 / 2023 The Frame TV. Enkel magnetisk montering. Kompatibel modell: QE75LS03A, QE75LS03B och QE75LS03BG.
Egenskaper
| Varumärke | Samsung |
| Art.Nr. | 55392 |
| Typ | Ram |
| Bredd | 2,46 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | VG-SCFA75WTB/XC |
| Höjd | 1,95 cm |
| Djup | 168,5 cm |
| Vikt | 1 kg |
| Färg | Vit |
| EAN-nr | 8806092123366 |
