
Förvaringslådor RGESara
fr. 460 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Sara byrå med brun färg i läderimitation.
Specifikationer:
- Färg: Brun (läderimitation)
- Material: Tyg
- Serie: Sara
- Varumärke: RGE
Mått:
- Bredd: 37 cm
- Djup: 32 cm
- Höjd: 37 cm
- Färg: Brun (läderimitation)
- Material: Tyg
- Serie: Sara
- Varumärke: RGE
Mått:
- Bredd: 37 cm
- Djup: 32 cm
- Höjd: 37 cm
Egenskaper
| Varumärke | RGE |
|---|---|
| Material | Tyg |
| Serie | Sara |
| Produkttyp | Förvaringslådor |
| Förlängningsbart | Nej |
| Djup | 32 cm |
| Höjd | 37 cm |
| Bredd | 37 cm |
| Iläggsskiva | Nej |
| Färg | Brun, Röd |


