Julgransmatta Star Trading Granne 80 cm
Rek. pris 429 kr
373 kr
340 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Granne 80 cm
340 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Julgransmatta Star Trading Granne 80 cm är en grå granmatta med diameter 80 cm. Den har 48 varmvita LED lyser igenom de genomskinliga stjärnorna som sitter i mattan. En vacker dekoration att ha under granen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Julgransmatta Star Trading Granne 80 cm är en grå granmatta med diameter 80 cm. Den har 48 varmvita LED lyser igenom de genomskinliga stjärnorna som sitter i mattan. En vacker dekoration att ha under granen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 607-09 |
| Höjd | 10 mm |
| Kabellängd | 3 m |
| Färg | Grå |
| Ström | 0,015 A |
| Spänning | 4,5 V |
| Ström | 15 mA |
| Djup | 800 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Serie | Granne |
| Sockel | Fixed |
| Antal Ljuskällor | 48 st |
| Typ | Julgransmatta |
| Vikt | 0,5985 kg |
| Bredd | 800 mm |
| Ljusflöde | 49 lumen |
| Effekt | 0,06 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482048714 |

