Julklappssäck by BensonRöd
395 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd

Julklappssäck by Benson
Röd
395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Den lyxiga Julklappssäck Deluxe är den perfekta lösningen för att förvara och transportera dina julklappar. Stilren, hållbar och festlig, är den ett oumbärligt tillbehör för julen och rymmer både stora och små julklappar. Finns i tre härliga färger.
Varumärke
By BensonBeskrivning
Den lyxiga Julklappssäck Deluxe är den perfekta lösningen för att förvara och transportera dina julklappar. Stilren, hållbar och festlig, är den ett oumbärligt tillbehör för julen och rymmer både stora och små julklappar. Finns i tre härliga färger.
Varför välja denna juteväska:
- Kombination av elegans och praktikalitet
- Starka bomullsremmar för enkelt bärande
Produktspecifikationer:
Mått: 67 x 67 x 100 cm / 26,38 x 26,38 x 39,37 tum
Vikt: 460 g / 16,23 oz
Material:
Väska: Jute
Snöre: Bomull
- Kombination av elegans och praktikalitet
- Starka bomullsremmar för enkelt bärande
Produktspecifikationer:
Mått: 67 x 67 x 100 cm / 26,38 x 26,38 x 39,37 tum
Vikt: 460 g / 16,23 oz
Material:
Väska: Jute
Snöre: Bomull
Egenskaper
| Varumärke | By Benson |
| Art.Nr. | 245 |
| Höjd | 1000 mm |
| Färg | Röd |
| Bredd | 670 mm |
| Vikt | 0,5 kg |
| Typ | Julklappssäck |
| Material | Jute |
| EAN-nr | 7350103921058 |

