


Julgran Star TradingCalgary LED
4 519 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Underbar julgran som sprider härlig julstämning. Granen har 450 stycken LED-ljuskällor med varmvitt sken. Grenarna är permanent fastsatta vid stammen i gångjärn och fälls ned när man monterar granen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 608-30 |
| Höjd | 2100 mm |
| Ström | 6 mA |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Calgary |
| Sockel | Fixed |
| Produkttyp | Julgran med LED |
| Färg | Grön |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 1400 mm |
| Ljusflöde | 804 lumen |
| Effekt/prestanda | 0,018 W |
| Antal Ljuskällor | 450 st |
| Vikt | 14,3 kg |
| Bredd | 1400 mm |
| EAN-nr | 7391482608307 |
