Beskrivning
Dekorationsträd med 90 stycken varmvita ljuspunkter. Avsedd för både inomhus- och utomhusbruk. Krukan medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 606-89 |
| Höjd | 1200 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ström | 20 mA |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Julgran med LED |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Hytte |
| Färg | Grön |
| Antal Ljuskällor | 90 st |
| Vikt | 6,5 kg |
| Kabellängd | 3 m |
| Bredd | 500 mm |
| Ljusflöde | 123, 123 lumen |
| Djup | 500 mm |
| Effekt/prestanda | 0,064 W |
| Effekt/prestanda | 0,064 kW |
| EAN-nr | 7391482036711 |




