LED-Blockljus Star Trading Flamme Dew
Nyhet
fr.89 kr
fr.69 krFrån 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Flamme Dew
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Flamme Dew är ett batteriljus av vitt stearin med lindad dew drop slinga runt om. Drivs av 2 AA batterier och har inbyggd timer, batterier ingår ej. Undvik att ställa ljuset i direkt solljus då det kan smälta och missfärgas av värmen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Flamme Dew är ett batteriljus av vitt stearin med lindad dew drop slinga runt om. Drivs av 2 AA batterier och har inbyggd timer, batterier ingår ej. Undvik att ställa ljuset i direkt solljus då det kan smälta och missfärgas av värmen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Vit |
| Höjd | 100, 125 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| IP-Klassning | IP20 |
| Sockel | Fixed |
| Typ | LED-Ljus |
| Serie | Flamme Dew |
| Ljuskälla | LED |
| Material | Vax |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 80 mm |
| Bredd | 80 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Dimbar | Nej |
