




Ljusstake House NordicLyxBlå
500 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Blå

Lyx
Blå 500 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Ljusstake från House Nordic.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
|---|---|
| Art.Nr. | 4561031 |
| Färg | Blå |
| Material | Glas |
| Typ | Ljusstake |
| Höjd | 11 cm |
| Längd | 5 cm |
| Bredd | 5 cm |
| EAN-nr | 5713917010356 |



