Grytunderlägg Hahn Kitchenware Trivet
fr.189 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Trivet
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Grytunderlägg Hahn Kitchenware Trivet är ett grytunderlägg från engelska Hahn Kitchenware. Underlägget har gummerade hörn.
Varumärke
Hahn KitchenwareBeskrivning
Grytunderlägg Hahn Kitchenware Trivet är ett grytunderlägg från engelska Hahn Kitchenware. Underlägget har gummerade hörn.
Egenskaper
| Varumärke | Hahn Kitchenware |
| Färg | Krom |
| Djup | 250 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Material | Stål |
| Serie | Trivet |
| Produkttyp | Grytunderlägg |
| Bredd | 250, 400 mm |
