Highballglas Dorre Oliver Kopparbägare Hamrad
Rek. pris 199 kr
133 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Oliver Kopparbägare Hamrad
133 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Highballglas Dorre Oliver Kopparbägare Hamrad är ett highballglas (45 cl) i hamrad koppar perfekt för t.ex. Moscow Mule. Endast handdisk.
Varumärke
DorreBeskrivning
Highballglas Dorre Oliver Kopparbägare Hamrad är ett highballglas (45 cl) i hamrad koppar perfekt för t.ex. Moscow Mule. Endast handdisk.
Egenskaper
| Varumärke | Dorre |
| Art.Nr. | 506053-01 |
| Färg | Guld/Orange |
| Höjd | 100 mm |
| Längd | 85 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5-8157 |
| Material | Rostfritt Stål |
| Typ | Highballglas |
| Bredd | 85 mm |
| EAN-nr | 7392753581572 |




