Olje- och Vinägerflaska Dorre Olita 35 cl
259 kr
30 dagars prisgaranti

Olita 35 cl
259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Olje- och Vinägerflaska Dorre Olita 35 cl är ett set med två flaskor för olja och vinäger i en elegant ställning i rostfritt stål. Flaskornas pipar är tillverkade av silikon. Tål diskmaskin: Ja.
Varumärke
DorreBeskrivning
Olje- och Vinägerflaska Dorre Olita 35 cl är ett set med två flaskor för olja och vinäger i en elegant ställning i rostfritt stål. Flaskornas pipar är tillverkade av silikon. Tål diskmaskin: Ja.
Egenskaper
| Varumärke | Dorre |
| Art.Nr. | 506049-01 |
| Färg | Transparent |
| Höjd | 260 mm |
| Längd | 60 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5-8563 |
| Material | Glas |
| Produkttyp | Behållare |
| Bredd | 60 mm |
| EAN-nr | 7392753585631 |


