Salt & Peppar Leonardo Cucina
159 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Cucina
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LeonardoBeskrivning
Salt och pepparströare i serien Cucina från Leonardo.
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
| Art.Nr. | 037715 |
| Färg | Multi |
| Höjd | 100 mm |
| Längd | 40 mm |
| Material | Glas |
| Serie | Cucina |
| Produkttyp | Salt- och Pepparkvarn |
| Bredd | 40 mm |
| EAN-nr | 4002541377159 |

