Salt & Pepparkvarn Lou Laguiole 2-p
fr.493 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

2-p
493 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Detta set innehåller 1x salt & 1x pepparkvarn med keramisk kvarn. En vacker detalj för din dukning eller i köket. Klassisk design som aldrig går ur tiden.
Varumärke
Lou LaguioleBeskrivning
Detta set innehåller 1x salt & 1x pepparkvarn med keramisk kvarn. En vacker detalj för din dukning eller i köket. Klassisk design som aldrig går ur tiden.
Egenskaper
| Varumärke | Lou Laguiole |
| Tål Diskmaskin | Nej |
| Höjd | 60 mm |
| Längd | 140 mm |
| Material | Rubberwood |
| Serie | Kitchen |
| Produkttyp | Salt- och Pepparkvarn |
| Bredd | 80 mm |
| Färg | Svart, Wood |
