Ostkupa Sagaform Nature
599 kr
30 dagars prisgaranti

Nature
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Äntligen en riktigt snygg och praktisk ostkupa. Med en botten av stengods som går fint att maskindiska och kupa i akrylplast. Designen med ek-kulan gör kupan enkel att greppa och lyfta av, en framtida klassiker att räkna med!
Varumärke
SagaformBeskrivning
Äntligen en riktigt snygg och praktisk ostkupa. Med en botten av stengods som går fint att maskindiska och kupa i akrylplast. Designen med ek-kulan gör kupan enkel att greppa och lyfta av, en framtida klassiker att räkna med!
Egenskaper
| Varumärke | Sagaform |
| Art.Nr. | 39328-01 |
| Längd | 250 mm |
| Färg | Transparent |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Höjd | 165 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5018073 |
| Material | Stengods/Plast/Ek/Akryl |
| Serie | Nature |
| Produkttyp | Serveringsfat |
| Bredd | 115 mm |
| EAN-nr | 7394150180730 |






