Servettring Dorre Svea 6-packGuld
Rek. pris 179 kr
107 kr
30 dagars prisgaranti

Svea 6-pack
Guld
107 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
DorreBeskrivning
Servettring Dorre Svea 6-pack är ett set med sex stilrena servettringar i metall. Endast handdisk.
Egenskaper
| Varumärke | Dorre |
| Art.Nr. | 506063-01 |
| Längd | 30 mm |
| Färg | Guld |
| Höjd | 30 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5-8520 |
| Material | Rostfritt Stål |
| Typ | Servettring |
| Bredd | 50 mm |
| EAN-nr | 7392753585204 |





