



Poster GallerixAbstract Simplicity No2Storlek: 30x40 cm
179 kr
30 dagars prisgaranti
Storlek (cm)
Välj Utförande
Beskrivning
Abstrakt poster från kategorin illustrationer med geometriska objekt i beige färger mot en ljust sandfärgad bakgrund med textur.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Art.Nr. | 5222-30x40 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Abstract Simplicity No2 |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Abstrakt |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 30x40 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |

