
Poster Gallerix Art Has No RulesStorlek: 30x40 cm
FRI FRAKT
179 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek (cm):
30x40

Art Has No Rules
Storlek: 30x40 cm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med texten "Art has no rules" skriver i svart mot en ljust brun bakgrund med vit inramning.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4602-30x40 |
| Storlek | 30x40 cm |
| Motiv | Art Has No Rules |
| Utförande | Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Texttavlor |
| Djup | 2 mm |


