
Poster Gallerix Autumn By Gustave Courbet
FRI FRAKT
fr.119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Autumn By Gustave Courbet
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster med målningen "Autumn" av den franske konstnären Gustave Courbet från år 1866. Courbet målade ofta vardagliga situationer utan förskönande eller omskapande tillägg och ansåg att det som är verkligt och sant är det sköna. Han var ledande inom den franska realismen.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Autumn" av den franske konstnären Gustave Courbet från år 1866. Courbet målade ofta vardagliga situationer utan förskönande eller omskapande tillägg och ansåg att det som är verkligt och sant är det sköna. Han var ledande inom den franska realismen.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Autumn By Gustave Courbet |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 21x30, 30x40, 50x70, 70x100 cm |


