



Poster GallerixCars And RoadsStorlek: 30x40 cm
139 kr 179 kr
Spara 22 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Storlek (cm)
Välj Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Affisch till barnrummet med en illustration av leksaksbilar och vägar i dämpade färger mot en ljust sandfärgad bakgrund.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Art.Nr. | 5027-30x40 |
| Format | Stående |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Cars And Roads |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Barntavlor |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 30x40 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |

