
Poster Gallerix Drawing Clouds Hudson Valley New York July 1866 By Frederic Edwin ChurchStorlek: 100x70 cm
FRI FRAKT
429 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
70x100 cm
Utförande:

Drawing Clouds Hudson Valley New York July 1866 By Frederic Edwin Church
Storlek: 100x70 cm
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Poster med målningen "Drawing, Clouds, Hudson Valley, New York, July 1866" av den amerikanske konstnären Frederic Edwin Church från år 1866.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster med målningen "Drawing, Clouds, Hudson Valley, New York, July 1866" av den amerikanske konstnären Frederic Edwin Church från år 1866.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 4993-70x100 |
| Format | Liggande |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Motiv | Drawing Clouds Hudson Valley New York July 1866 By Frederic Edwin Church |
| Typ | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Historisk konst |
| Färg | Flerfärgad |
| Storlek | 70x100 cm |
| Djup | 2 mm |


