



Poster GallerixJim Carrey Jeff DanielsStorlek: 21x30 cm
139 kr 179 kr
Spara 22 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Storlek (cm)
Välj Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Poster med ett svartvitt fotografi på Jim Carrey och Jeff Daniels från filmen Dumb and Dumber från 1994. Detta fotografi tillhör vår kollektion ikoniska fotografier på kändisar.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
|---|---|
| Art.Nr. | 4582-21x30 |
| Motiv | Jim Carrey Jeff Daniels |
| Utförande | Posterdesign, Utfallande |
| Format | Stående |
| Färg | Flerfärgad |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Ikoniska fotografier |
| Storlek | 21x30 cm |
| Djup | 2 mm |
| Djup | 2 cm |

