
Poster Gallerix Picssso Lithographie No4Storlek: 21x30 cm
FRI FRAKT
119 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek (cm):
21x30

Picssso Lithographie No4
Storlek: 21x30 cm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Poster från kategorin konsttavlor med illustrationen "Lithographie No4" inspirerad av den spanske konstnären Pablo Picasso.
Varumärke
GallerixBeskrivning
Poster från kategorin konsttavlor med illustrationen "Lithographie No4" inspirerad av den spanske konstnären Pablo Picasso.
Egenskaper
| Varumärke | Gallerix |
| Art.Nr. | 5541-21x30 |
| Storlek | 21x30 cm |
| Format | Stående |
| Utförande | Utfallande |
| Motiv | Picssso Lithographie No4 |
| Produkttyp | Poster |
| Material | 200g MultiDesign posterpapper |
| Serie | Pablo Picasso |
| Djup | 2 mm |
| Färg | Flerfärgad |

